TEKNİK SERVİS ANLAYIŞIMIZ

Yaklaşık yirmi yılını sektörde yönetici ve teknik servis yetkilisi olarak geçiren uzman kadromuz mutluluğunuz için çalışıyor. Sürekli gelişen teknolojiyi takip ve yılların deneyimi bizlere sektördeki her firmaya “hodri meydan” dedirtecek bir güç ve güven kazandırıyor. Kısa bir zamanda bankalar, finans kurumları, özel ve Devlet Üniversiteleri, gazeteler, deniz ve kara nakliyat firmaları, gıda fabrikaları, özel kurslar, otomotiv şirketleri, sigorta şirketleri, dağıtım şirketleri, siyasi partilerimiz, ilköğretim, lise ve dengi okullarımız, İstanbul genelinde askerlik şubelerimiz, mühendislik firmaları ve daha niceleri mutlu müşterilerimiz arasına katıldı.( Teknik servis ve satış servisi yöneticilerimiz AB normlarında tek kabul gören Usta öğreticilik belgelerine sahiptir.)

Düzenli Periyodik Bakım Servisi

Gerekli bakımın düzenli bir şekilde sürdürülmesi sonucu, arıza oluşumu ve dolayısıyla ekonomik kayıpların önüne geçilmektedir.

Aynı günde servis gönderme – gününde müdahale

Zaman ve coğrafi koşulların oluşturduğu zorluklar dışında amacımız; herhangi bir sorunla karşılaşan kullanıcımıza en kısa zamanda ulaşıp makineyi kullanılır hale getirmektir.

Servise alınan cihazın yerine makine bırakabilme

Yerinde giderilemeyen arızalar sebebiyle makine servise alındığında teknik servisimiz tarafından firmanızın çekim kapasitesine uygun bir makine kurulacak ve hizmetin devamı sağlanacaktır.

Ekonomik Revizyon

Fotokopi makinelerinde yedek parça ve sarf malzeme ömürleri değişim koşulları ile de ilgilidir. Doğru zamanda doğru yerde ve doğru ayarlarla takılmayan parçaların çekim ömürleri makine eskidikçe azalır. Böylece birim maliyetler artar. Bizim sistemimizde asla kötü sürprizlere yer yoktur. Makinenize ne zaman ne yapacağınızı bilirsiniz. En önemlisi planlama yaparsınız.